Μαρ
2020

Πρόσκληση ταξιδιωτικών γραφείων για πραγματοποίηση Διδακτικής Επίσκεψης στο ΕΚΠΑ

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος ταξιδιωτικών γραφείων για πραγματοποίηση  διδακτικής επίσκεψης του Προσανατολισμού Υγείας και του Προσανατολισμού Ανθρωπιστικών Σπουδών της Γ΄ Λυκείου στο Τμήμα Βιολογίας και στη Φιλοσοφική Σχολή του ΕΚΠΑ, αντίστοιχα.

Παρακαλούμε όσα ταξιδιωτικά γραφεία επιθυμούν, να υποβάλουν τις προσφορές τους σχετικά  με τη διδακτική επίσκεψη που θα πραγματοποιήσουν ο Προσανατολισμός Υγείας και ο Προσανατολισμός Ανθρωπιστικών Σπουδών της Γ΄ Λυκείου την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6/3/2020 με προορισμό το Τμήμα Βιολογίας και τη Φιλοσοφική Σχολή του ΕΚΠΑ, αντίστοιχα.

Οι προσφορές θα κατατεθούν/αποσταλούν στο Σχολείο έως και την ΤΕΤΑΡΤΗ 4/3/2020 και ώρα 11:00.

Με κάθε προσφορά κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και Υπεύθυνη Δήλωση ότι διαθέτει βεβαίωση συνδρομής των νόμιμων προϋποθέσεων λειτουργίας τουριστικού γραφείου, η οποία βρίσκεται σε ισχύ.

1 ΣΧΟΛΕΙΟ 2ο   ΓΕΛ  ΑΓ.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
2 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ ΕΚΠΑ (ΤΜΗΜΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ ΣΧΟΛΗ)
3 ΧΡΟΝΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6/3/2020, προγραμματισμένο ραντεβού στις σχολές: 11.30-14.00
4 ΠΡΟΒΛΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΡΙΘΜ. ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ 30 ΑΤΟΜΑ ΣΥΝΟΛΙΚΑ (ΜΑΘΗΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ)

5 ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ ΚΛΙΜΑΤΙΖΟΜΕΝΟ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΙΑ  ΤΗ ΜΕΤΑΒΑΣΗ ΠΡΟΣ, ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΣΕ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΙ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΑΠΌ ΤΗΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ ΣΤΗΝ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
6 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΑΙ ΩΡΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΟΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 4/3/2020 & ΩΡΑ 11:40

Η  Δ/ντρια  του  Σχολείου

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΟΥΚΑ (ΠΕ02), δ.Φ.