Σεπ

Συγχαρητήριο-Ευχετήριο Μήνυμα

Ο Σύλλογος Διδασκόντων και η Διευθύντρια του σχολείου συγχαίρουμε θερμά και ευχόμαστε καλές σπουδές και καλή σταδιοδρομία στους /στις αποφοίτους του σχολείου μας σχολικού έτους 2020-21 και παρελθόντων ετών που, με τη συμμετοχή τους στις Πανελλαδικές 2021, επέτυχαν την εισαγωγή τους σε σχολές της προτίμησής τους. Στους/στις δε αποφοίτους μας που δεν εισήχθησαν σε σχολές καθώς και σε όσους/ες δεν έλαβαν μέρος στις Πανελλαδικές Εξετάσεις, ευχόμαστε επιτυχία σε μια νέα τους προσπάθεια ή την εύρεση ενός άλλου, εξίσου επιτυχούς και αποδοτικού, ακαδημαϊκού/επαγγελματικού δρόμου. Στους/στις κηδεμόνες ευχόμαστε να χαίρονται τα παιδιά τους και να τα καμαρώσουν υγιή, ευτυχισμένα και επιτυχημένα σε όποιον δρόμο και αν ακολουθήσουν. Είμαστε ευτυχείς που σταθήκαμε στο πλευρό των μαθητών/τριών μας στην τριετή «λυκειακή» τους προσπάθεια και τους στέλνουμε την αγάπη μας!

Δρ. Δέσποινα Δούκα (ΠΕ02)

Ο Σύλλογος Διδασκόντων του 2ου ΓΕ.Λ. Αγίας Παρασκευής